Назад к блогу

Дев'ять причин чому вигідно працювати водієм UBER?

20.08.2019

Робота водієм UBER має цілий ряд переваг як для водіїв таксі, так і для водіїв зі своїм авто, які бажають підробляти.
Перша причина - в UBER водій сам собі керівник: самостійно планує і вирішує коли виходити на лінію, при цьому немає ніяких зобов'язань по касі, прихованих або обов'язкових платежів і т. п. Є час і бажання заробляти - без проблем виходимо на лінію, приймаємо замовлення і заробляємо!
Друга причина- величезна кількість замовлень у всіх містах де працює UBER: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків (найближчим часом очікуємо запуску). Водієві UBER не доводиться довгий час стояти в очікуванні замовлення, часто сам додаток пропонує наступне замовлення ще до завершення поточного, тобто час простою зводиться до мінімуму.
Третя-водіям не потрібно їздити з шашкою, брендувати авто і т.д.
Четверта- немає диспетчера, нікому телефонувати немає потреби при змінах маршруту, немає необхідності «виробляти лояльність» диспетчера що б отримувати хороші замовлення. Завдання диспетчера виконує сам додаток UBER: прораховує вартість замовлення, перераховує вартість поїздки при зміні маршруту, знаходить Вам найближчого пасажира.
П'ята. Високий рівень доходу водіїв UBER- набагато вище ніж в традиційних службах таксі. Водії, які досить активно працюють, мають можливість заробляти до 13 тисяч гривень в тиждень (!) За рахунок додаткових бонусів від компанії UBER. Навіть з урахуванням витрат на паливо дохід може скласти 40 тисяч гривень за місяць! Приклади скільки можна заробляти у нас на сайті в розділі НОВИНИ
Шоста. Знижки на паливо та інші приємні бонуси від компанії UBER (наприклад, знижки на паливо для водіїв UBER досягають 3 грн на літрі)
Сьома. Приємні і адекватні пасажири. Сервісом UBER користуються молоді прогресивні люди, які мають банківську карту і смартфон, багато іноземців, які звикли користуватися UBER в своїй рідній країні.
Восьма. Безпека поїздок. Кожен пасажир прив'язує до додатка свою банківську карту, що дає додаткові гарантії безпеки для водія. Простіше кажучи, UBER володіє інформацією як про водія, так і про пасажира, який користується UBER.
Дев'ята. Водій UBER, незалежно в якому місті в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі або Харкові є частиною міжнародної спільноти водіїв UBER, і вносить свою частину в ті якісні зміни в своєму місті, які несе компанія UBER.

Що необхідно що б стати водієм UBER? -Наявність автомобіля в хорошому стані, досвід водіння від 3-х років, відвідати Представництво UBERUKR в своєму місті (Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро), адреси вказані в розділі КОНТАКТИ. Наші менеджери допоможуть Вам з додатком і проведуть вступний інструктаж. Будемо раді бачити Вас в наших офісах!

Актуальні новини від партнера УберУКР Підписатися