Назад к блогу

ПАРТНЕРИ UBER

20.08.2019

Партнери UBER - хто вони?

Організації, які виконують посередницьку функцію між водієм і компанією. Головне їхнє завдання - підключення до платформи UBER і навчання водія роботі з додатком.

На даний момент, на території нашої країни, UBER працює з великою кількістю партнерів, хоча ще недавно їх було не більше десяти. З чим же пов'язана ця тенденція і яким чином вона відбилася на якості надання послуг?

Великі партнери (серед яких - національний партнер УБЕРУКР), які співпрацюють з американським гігантом з 1-го дня появи в Україні, солідарні в одному: різкий стрибок рівня інтересу дрібних підприємців по відношенню до UBER - не несе нічого позитивного. Головним чином тому, що ті просто не в змозі забезпечити своїх водіїв належним сервісом - цілодобовою технічною підтримкою, знижками на паливо, страхування та ін.

Останні, в свою чергу, пропонують потенційним клієнтам низьку партнерську комісію. До слова, саме цей факт часто грає важливу роль при виборі партнера.

Отже, водій, який бажає приєднатися до системи, автоматично опиняється перед вибором: надійність і якість, або економія?

На цьому моменті можна було б припустити, що матеріальна частина є пріоритетом. Якби не одне «але», а саме - нетривале існування вищезазначених дрібних партнерів.

Як показує практика, відсутність грошового обігу в компанії призводить до того, що маловідомі посередники часто «залишають» ринок ще до здійснення виплат своїм клієнтам.

Це явище стало вирішальним фактором для багатьох водіїв, які перебувють в лавах UBER протягом тривалого часу. Адже чи варто йти на ризик, якщо можна зробити вибір на користь стабільності?

Нагадуємо про те, на сьогоднішній день, робота в UBER - це можливість отримувати гідний оклад і безліч вигідних пропозицій.

Стань водієм UBER і заробляй СТАБІЛЬНО разом з нами!

Актуальні новини від партнера УберУКР Підписатися