До всіх новин

ОНОВЛЕННЯ В UBER DRIVER

18.01.2022

Шановні водії, ми раді ознайомити вас відразу з декількома оновленнями в додатку Uber Driver, які, безсумнівно, зроблять вашу роботу ще більш продуктивною та комфортною.

Відтепер Вам будуть доступні:

- Оплачуваний час очікування

Похвилинна тарифікація рахується вже після ДРУГОЇ хвилини. А значить, Ви будете отримувати плату за хвилину очікування за 2 хвилини, після прибуття на місце посадки.

- Скорочений період скасування

Тепер пасажир наділений правом - здійснити скасування протягом 2 хвилин. У той час як для Вас період скасування залишається незмінним і становить 5 хвилин.

- Захист оцінок

Оцінювання водія в додатку стало максимально об'єктивним. Таким чином, на рейтинг впливатимуть оцінки, пов'язані виключно з наданим Вами сервісом. Жодні додаткові чинники (тариф, проблеми з навігацією, ін.) не враховуватимуться.

- Оповіщення про тривалі поїздки

У випадку, якщо пасажир замовляє тривалу поїздку, Ви будете проінформовані про це повідомленням, що відображається на екрані.

- Бажаний час прибуття додому

В оновленому додатку Ви можете вказувати не лише місце призначення, але і приблизний бажаний час прибуття.

- Чат

Максимально спрощена комунікація з пасажирами за допомогою Чату. Просто виберете опцію «Зв'язатися» у Вашому додатку, і почніть відправляти безкоштовні повідомлення.

Запустіть додаток просто зараз і почніть користуватися новими перевагами Uber Driver!

Актуальні новини від партнера УберУКР Підписатися